X
X

Kişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi

AnasayfaKişisel Veriler ve Genel Gizlilik Sözleşmesi
Şirketimizin gizlilik ve güvenlik politikası aşağıda madde madde listelenmiştir.

Herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmadan Levor Medya websitesi üzerinde gezebilir ve paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Bilgi isteme işlemi sadece sipariş sırasındaki üyelik aşamasında yapılmaktadır.

Levor Medya, müşterilerinden aldığı her bilgiyi saklamayı ve yasal bir zorunluluk olmadıkça paylaşmamayı taahhüt eder.

Levor Medya’ya ilettiğiniz bilgiler sadece amacına yönelik olarak kullanılacaktır. (örneğin: TC Kimlik numarası ile fatura kesilmesi, çeşitli durumlarda SMS gönderilmesi vb.)

Levor Medya’ya ilettiğiniz tüm bilgiler (TC Kimlik Numarası, e-posta, telefon numarası vb.) sunucularımızda mümkün olan en yüksek güvenlik önlemleriyle saklanmaktadır. Yine de oluşabilecek herhangi  bir hack vb. durumunda Levor Medya’nın hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

Güvenlik Politikası

Sistemimizde, bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen durumlarda kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek amacıyla çeşitli güvenlik önlemleri kullanılmaktadır.

Sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerde kredi kartı bilgileriniz 256 Bit SSL (güvenlik) sertifikası ile şifreli olarak doğrudan ilgili bankanın/ödeme altyapı sağlayıcısının sistemlerine iletilir. Sistemimizde hiçbir kredi kartı bilgisi kesinlikle saklanmamaktadır.

Sistemlerimizde bulunan üyeliğinizi info@levormedya.com.tr adresi ile iletişime geçerek yasal mevzuatlar gereği saklanması gereken bilgiler haricinde sildirebilirsiniz.

 

Top