X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

2006 yılından bugüne çeşitli projelerle birçok tecrübe edinmiş ekibimiz 2015 yılında medya & internet sektörüne yönelip piyasadaki önemli firmalarda görev aldı ve daha sonrasında 2019 yılının mayıs ayında bir araya gelerek %100 yerli sermaye ile Levor Medya markasını tescilledi. Trabzon’da kurulan firmamız sizlere en kaliteli hizmeti sağlayabilmek adına aldığı Vergi Levhası, Marka Tescil Belgesi, Esnaf Odası Kaydı ve Yer Sağlayıcılığı Faaliyet Belgesi ile sektöre başarılı bir giriş yaptı.

Levor Medya Olarak sizlere her zaman teknoloji danışmanlık ve yazılımlar ile hizmet vermeyi kendimize ilke edindik ve bunun için gerekli tüm çabayı göstermekteyiz. Ekibimiz tarafından 7/24 takip edilen yazılımlarımız ve danışmanlık hizmetlerimizde herhangi bir problem olması durumunda anında müdahale edilmekte ve kesintisiz hizmetin devamlılığı sağlanmaktadır. Sektördeki yenilikleri ve teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmekte ve çalıştığımız çözüm ortaklarını özenle seçmekteyiz.

Unutmayın! Levor Medya her zaman sizi ve şirketinizi daime ileriye taşımayı benimsemiştir.

Vizyonumuz

Mutlu müşteri kitlemizi gün geçtikçe büyüterek firmamızı sektördeki öncü firmalar arasında getirmek ve teknolojinin her parçasını kullanarak siz değerli müşterilerimizi memnun edecek yeniliklerle tanıştırmak.

Misyonumuz

Siz değerli müşterilerimizi olabilecek en iyi derecede mutlu etmek, kurumsal çerçeve içerisinde samimi ve hızlı gerçek teknik desteği sağlamaktadır. Minimum fiyatı maksimum kaliteyle birleştirip sizlere güvenilir ve güleryüzlü bir şekilde sunmak bizim en büyük gayemiz.

Neden Levor Medya?

Sorunsuz Hizmet Garantisi

Levor Medya, sahip olduğu son teknolojik sistemler ve üst düzey bilgiye sahip destek ekibi sayesinde siz değerli müşterilerine %100 sorunsuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Mutlu Müşteri Garantisi

Levor Medya, sorunsuz binlerce müşterisine ve yılların verdiği tecrübesine güvenerek %100 mutlu müşteri garantisi vermektedir. Bizim için memnuniyetiniz önceliğimizdir.


Top